Navigace  


Notice: Undefined variable: this in /data/web/virtuals/14465/virtual/www/libraries/cms/application/cms.php on line 430
   

   

Bezplatná poradna

Naše Poradna pro dlužníky je nízkoprahové zařízení, proto nám nemusíte sdělovat žádné osobní údaje a poradíme vám zcela anonymně. Veškeré naše služby jsou poskytovány zdarma. Nenabízíme žádné finanční prostředky, ani zprostředkování úvěru.

Objednávání do poradny
Do Poradny pro dlužníky je možno objednat se pouze telefonicky, a to vždy ve čtvrtek od 9.00 hodin na telefonním čísle 739 162 582. Objednáváme vždy na následující pracovní týden. Objednání prostřednictvím mailu, či SMS zprávy bohužel není možné. Děkujeme za pochopení.

Pokud se k nám nemůžete dovolat
Je potřeba dodržovat stanovené lhůty pro telefonický kontakt. Pokud se chcete objednat, volejte ve čtvrtek od 9.00 hod. Pokud chcete telefonicky poradit, kontaktujte nás ve čtvrtky od 9.00 do 13.00 hodin. Zde je dostatečný prostor pro vaše dotazy. V jiné dny není moc příležitostí, jak se k nám dovolat. V této době je poskytováno poradenství či realizovány další aktivity Sdružení. Dodržujte proto stanovené časy.

Než k nám přijdete, měli byste vědět, že budete potřebovat :
Pokud vyhledáte naší pomoc, budeme se Vás ptát na určité informace o Vaší domácnosti.
V první řadě je pro nás nezbytné vědět jaký máte rozpočet, tedy vaše příjmy a výdaje. Tuto informaci zjišťujeme především z toho důvodu, abychom vám dokázali poradit vhodné řešení. Kroky se vždy liší podle toho, zda máte příjem a můžete například dosáhnout na tzv. osobní bankrot, nebo nemáte příjmy a budeme zastavovat exekuce pro nemajetnost.
Další nezbytnou informací je stav Vašich dluhů. Kolik půjček máte, v jaké výši a v jaké fázi se nacházejí. Ideální je sebou přinést aktuální upomínky, poslední dopisy a také smlouvy.

Naše poradna se řídí Provozním řádem, s kterým se seznamte před návštěvou Poradny pro dlužníky viz Publikace ke stažení

   

(C) 2011 - 2012 SPES o.s., Provozuje občanské združení SPES.

Projekt je financován z prostředků  Ministerstva vnitra, Olomouckého kraje,  Statutárního města Olomouc.

© ALLROUNDER